Napisz do nas

CAPTCHA image

To pomaga unikać nam spamu. Dziękujemy!

Głęboko wierzymy w naturalną moc przyrody i uwielbiamy poznawać jej tajemnice. Nieustannie się uczymy o sekretach jakie skrywa i z pasją przekazujemy tę wiedzę dalej. Czerpiemy ogromną satysfakcję z przekazywania wiedzy o florze i dawnych tajnikach zielarskich. Mówimy, pokazujemy, pomagamy zrozumieć. Dodaje nam skrzydeł Wasza radość po zakończonych warsztatach, zafascynowanie przyrodą, sposobami jej wykorzystania, chęcią odkrywania i poznawania dawnych przepisów na wszystko co naturalne. Zadajecie pytania, chcecie wiedzieć więcej – to jest to! Liczy się każde zdanie.

Więc pisz, dzwoń, pytaj, mów, oceniaj! Twoje zdanie, opinie i pytania pomagają nam w zrozumieniu potrzeb, jeszcze lepszym przekazywaniu wiedzy o naturze a przede wszystkim mówią nam, że warto to robić. Wiedząc, że świetnie się bawiliście w trakcie warsztatów a doświadczenie i wiedza przyswojona na nich pomoże Tobie i Twoim dzieciom w zdrowszym i lepszym życiu, daje nam ogromnego pozytywnego kopa i motywację do dalszego działania.

Czekamy na kontakt od Ciebie i do zobaczenia!

Wszystkie zajęcia organizujemy w naszym Laboratorium w Rzeszówku ale możemy także wykonać je w dowolnym, innym miejscu.
Jeżeli jesteś odpowiedzialny za grupy zorganizowane lub zajmujesz się przygotowaniem wydarzeniazobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Menu